Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Elektromonter

TELEINTEGRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i fotowoltaicznych,

  • instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • usuwanie bieżących awarii,

  • kontrolę i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń elektrycznych,

  • realizację przeglądów i napraw serwisowych w nadzorowanym obiekcie,

  • efektywne zarządzanie powierzonymi materiałami, narzędziami i sprzętem,

  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • dyspozycyjność,

  • uprawnienia elektryczne SEP „E” do 1kV,

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • szkolenia specjalistyczne,

  • pracę we Wrocławiu i okolicy.

TELEINTEGRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Teleintegra Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Kierownik robót elektrycznych / Inżynier budowy

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

Teleintegra Sp z o.o. Sp. k

ul. Dworska 2D

45-752 Opole

email: [email protected]