Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter z możliwością przyuczenia

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma AT SYSTEMS SP. Z O.O. od wielu lat działa w branży elektrycznej, automatyki przemysłowej i teletechniki. Zajmujemy się wykonawstwem, produkcją rozdzielnic oraz projektowaniem z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów telemetrycznych i teletechnicznych

    Miejsce pracy: Praca w terenie
    Region: Pomorskie

    Opis stanowiska: Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe, elektryczne,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Zaangażowanie,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, możliwość przyuczenia.

    Oferujemy: Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz szkolenia.

    • Rodzaj umowy: umowa o pracę
    • Dni pracy: poniedziałek – piątek
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do[AS1]  AT Systems Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.