Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk - Elektronik/Automatyk

KUBIAK HENRYK ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH i AUTOMATYKIO firmie

  • Gałeczki 40, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KUBIAK HENRYK ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH i AUTOMATYKI

Gałeczki 40

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • • montaż i podłączanie elementów wyposażenia elektrycznego i sterowania,

  • • prefabrykacja skrzynek sterowniczych i elektrycznych,

  • • prace montażowe i serwisowe telemetrii,

  • • prace konserwacyjne w systemach elektrycznych i automatycznych,

  • • montaż sieci LAN i telefonicznych,

  • • prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • • podstawowa wiedza zakresu elektryki/elektroniki/automatyki,

  • • uprawnienia kat. B,

  • • asertywność,

  • • mile widziane doświadczenia w pracy przy urządzeniach SN, NN,

  • • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • wdrożenie w zakres obowiązków przez doświadczonych kolegów,

  • możliwość zdobycia nowych uprawnień podnoszących kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • szkolenia zawodowe.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zakład Robót Elektrycznych i Automatyki od ponad 20 lat zajmuje się automatyką przemysłową oraz instalacjami elektrycznymi. Bogate doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie w każdy prowadzony przez nas projekt jest gwarancją sukcesu. Idziemy również z duchem czasu. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, które usprawniają działanie całych układów. Nasze produkty i usługi głownie skierowane są do przedsiębiorstw produkcyjnych, gdzie mają zastosowanie urządzenia automatyki przemysłowej. Prowadzimy kompleksową obsługę oferując pełną gamę usług doradczych, projektowych, wykonawczych i serwisowych. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowany do wymagań klienta.

Przewiń do profilu firmy