Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Elektronik utrzymania ruchu

Damel S.A. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych

aleja Józefa Piłsudskiego 2

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • obsługa oraz konserwacja urządzeń dźwigowych,

  • obsługa oraz konserwacja urządzeń transportu bliskiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (automatyka, elektronika, robotyka) lub średnie techniczne poparte co najmniej 2 letnim doświadczeniem,

  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki napędów elektrycznych, sterowań CNC, Sterowników PLC,

  • znajomość układów mechanicznych pneumatyki i hydrauliki maszyn i urządzeń,

  • uprawnienia G1E, do 1 kV i powyżej, G1D,

  • uprawniania G2E, G3E, G2D, G3D.

To oferujemy

  • stabilną, interesującą pracę w firmie stosującej własne, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne,

  • umowę o pracę oraz system premiowy skorelowany z wynikami pracy,

  • znaczący wpływ na rozwój projektów,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ SZYBKO"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Producent silników elektrycznych Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S.A.

Przewiń do profilu firmy