Elektryk - Elektronik Utrzymania Ruchu

Walstead Central Europe

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Igołomska 25

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zleceń dotyczących naprawy maszyn produkcyjnych, urządzeń pomocniczych oraz instalacji i urządzeń energetycznych w zakresie prac elektronicznych, elektrycznych i automatyki przemysłowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (technik elektronik/automatyk/elektryk),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (także w co drugi weekend),

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub inne w obszarze elektroniki,

  • uprawnienia energetyczne w zakresie "E" od 1kV,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną maszynową,

  • posługiwanie się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność dobrej współpracy w zespole,

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.:

  • prywatną, darmową opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie i NNW,

  • okolicznościowe bony zakupowe,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • wczasy pod gruszą,

  • wyjazdy integracyjne,

  • kartę sportową,

  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

rozmowa w formie wideo

3

informacja o wynikach rekrutacji

Wyślij nam swoje cv i dołącz do walstead central europe!

Walstead Central Europe jest częścią angielskiej grupy Walstead, dostawcy usług komunikacyjnych, posiadającym głęboką wiedzę ekspercką w obszarach związanych z drukiem i przygotowaniem materiałów cyfrowych. Działamy na rynku od ponad 26 lat. Jesteśmy liderem rynku współpracującym w zakresie druku i usług dodatkowych z wydawcami czasopism, katalogów oraz producentów i dystrybutorów towarów. Ponadto oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie marketingu w punktach sprzedaży (materiały Point-of-Sale, POS) dla lokalnych i globalnych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy