Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Utrzymania Ruchu

Caverion Poland S.A.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku w Północnej, Centralnej i Wschodniej Europie. Posiadamy biura w 250 lokalizacjach, w 11 krajach. Pracujemy głównie w miejscach działalności naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom tworzymy inteligentne i zrównoważone środowiska, które poprawiają komfort i jakość życia i pracy użytkowników. Nasi klienci otrzymują wsparcie techniczne i merytoryczne w trakcie całego cyklu życia maszyn, infrastruktury i procesów: od projektów poprzez techniczne utrzymanie ruchu, utrzymanie infrastruktury poprzez zarządzanie i usługi doradcze. W Caverion niezmiennie pracujemy nad usprawnieniem operacyjności i efektywności produkcji jedocześnie dbając o bezpieczeństwo i środowisko naturalne.

Nasze motto to: Building Performance - dla Ciebie, Twojego biznesu i naszej planety

Nasi ludzie są sercem Caverion. Za sukcesem Caverion stoją nasi pracownicy. Chcemy tworzyć  środowisko pracy, które pomoże naszych pracownikom w pełni wykorzystać swój potencjał i realizować się na każdym poziomie oraz zapewnić naszym klientom doskonałe doświadczenie i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Elektryk Utrzymania RuchuNumer ref.: Nr ref: 11/Q1/ELE/OSTR/2021

Zakres zadań:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń objętych kontraktem w zakresie elektrycznym
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji objętych kontraktem w zakresie elektrycznym
  • Wykonywanie pomiarów urządzeń i instalacji z wykorzystaniem aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn

Profil stanowiska:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub  średnie kierunkowe – elektryczne
  • Doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia SEP G1 – E i D
  • Uprawnienia pomiarowe oraz umiejętność interpretacji pomiarów elektrycznych
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki i elektroniki przemysłowej
  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość i konfiguracji sterowników PLC, falowników i paneli

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, premie świąteczne

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji z nr referencyjnym oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maintpartner Asi S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). "

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne