Oferta pracy

Elektryk - Elektronik Utrzymania Ruchu

Vitkovice Milmet Spółka AkcyjnaO firmie

Vitkovice Milmet Spółka Akcyjna

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

W związku z ciągłym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK - ELEKTRONIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Gen. Grota Roweckiego 130
Region: śląskie
Praca w Dziale Utrzymania Ruchu
Praca w systemie 3 zmianowym od pon. – pt. (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)

Specjalizujemy się w produkcji butli do gazów sprężonych, skroplonych i rozpuszczalnych pod ciśnieniem oraz innowacyjnej produkcji butli na metan, wodór i biopaliwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy Spółką z wieloletnią tradycją i ponad 130 letnim doświadczeniem na rynku.

OPIS STANOWISKA:

Twoja praca będzie polegała na zapewnieniu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji, usuwaniu bieżących awarii elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dokonywaniu bieżących przeglądów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe o kierunku technicznym,
  • podstawowa znajomość sterowań elektrycznych.

ZAPEWNIAMY CI:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • krótki proces rekrutacyjny –rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • premie świąteczne, zapomogi z ZFŚS w sytuacjach losowych, dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci, kasa zapomogowo-pożyczkowa, karnety sportowe na preferencyjnych warunkach
  • bezpłatny parking, dogodna lokalizacja (przy trasie S86)
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w Spółce, jubilat za staż pracy w Spółce

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko
prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną,
którą znajdziesz poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy