Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Emilianów (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naftoserwis Sp. z o.o. jest stawiającą na rozwój, największą firmą w Polsce świadczącą specjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz paliwowych.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ELEKTRYK
    Miejsce pracy: Emilianów (pow. wołomiński)
    Województwo: mazowieckie
    w komórce organizacyjnej Zespół Serwisowy Wschód

    Główne zadania:

    • Obsługa techniczna maszyn, urządzeń i aparatury elektroenergetycznej, oraz przyrządów pomiarowych w zakresie instalacji elektrycznych.
    • Monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń w podległym systemie technologicznym w zakresie obowiązujących norm i przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska i organizacji pracy.
    • Usuwanie usterek i awarii elektrycznych w działaniu maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami.
    • Konserwacja, naprawy zakładowej sieci energetycznej, prefabrykacja rozdzielnic i szaf sterowniczych.
    • Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń w bazach paliw zlokalizowanych na terenie Polski.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum  zawodowe o kierunku elektrycznym, elektromechanicznym itp.
    • Doświadczenie zawodowe - min. 1 rok pracy na stanowisku elektryk.Posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych Gr 1 co najmniej do 1 kV - E, D z pomiarami.
    • Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego.
    • Znajomość obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych parametrów urządzeń i instalacji energetycznych.
    • Umiejętność  przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn elektrycznych.
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B.
    • Obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
    • Mile widziana podstawowa znajomość sterowników PLC, falowników.

    Oferujemy:

    • Pakiet socjalny i opiekę medyczną.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Wysokość proponowanego wynagrodzenia: 3.500 - 4.000 zł (brutto).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    w terminie do 02 listopada 2017 r. za pomocą przycisku Aplikuj
    w tytule maila prosimy napisać: ELEKTRYK Emilianów

    ZATRUDNIENIE od 01 stycznia 2018 roku
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Naftoserwis Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 z późń. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.