Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

"GBT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Promowa 1

Przeróbka

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń Terminala

  • Wykonywanie przeglądów i remontów linii transportujących;

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn

  • Modernizowanie istniejących urządzeń na liniach;

  • Realizacja planów prewencyjnego utrzymania ruchu;

Nasze wymagania

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę;

  • Umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;

  • Otwartości na zdobywanie wiedzy i szybkiego uczenia się;

  • Dobrej pracy w zespole;

  • Samodzielność;

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją elektryczną;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;

  • Uprawnienia elektryczne SEP

To oferujemy

Prace w rozwijającej się firmie, zgranym zespole, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, poznanie specyfiki pracy w porcie.

Terminal GBT usytuowany jest na Nabrzeżu Bytomskim w Porcie Gdańskim. Gdański Terminal Masowy koncentruje się na przeładunku masowych towarów rolnych, głównie zbóż i śrut. Koncentrujemy się na powiększeniu swoich powierzchni magazynowych aby wychodzić naprzeciw naszym klientom.

Przewiń do profilu firmy