Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

ŁUKASZ ŁUCZKOWSKI

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie i serwisowanie instalacji elektrycznych, energetycznych, SSP, systemów automatyki. Wykonywanie pomiarów elektrycznych, oświetleniowych oraz tworzenie stosownych protokołów.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne w kierunku:  elektrotechnika,

3 letniego doświadczenia w wykonywaniu robót montażowych w branży elektrycznej

Dyspozycyjność i gotowość

Minimum uprawnienia eksploatacji grupa 1 do 1kV

Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielnie (samoorganizacja pracy).

Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawą pracę,

pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,

możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia uprawnień – szkolenia

Niezbędne narzędzia do pracy.

O nas

Firmą inżynieryjną SERWIS FOR YOU Łukasz Łuczkowski - specjalizującą się utrzymaniu, serwisowaniu nowoczesnych obiektów hydrotechnicznych i drogowych, produkcyjno-przemysłowych, użyteczności publicznej.

Możemy poszczycić się obsługą Mostu w Sobieszewie, Kładki dla pieszych na wyspę Ołowiankę, oraz Tunelu pod Martwą Wisłą.

Zapraszamy na stronę www.serwis4u.pl