Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE P & M PAWEŁ PIEKAREK

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

• rozprowadzanie instalacji elektrycznych

• montaż osprzętu elektrycznego

• montaż i podłączanie rozdzielni elektrycznych

Nasze wymagania

• dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

• gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych,

• mile widziane osoby chcące nauczyć się zawodu elektryka/elektromontera,

• umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

• perspektywa długoterminowej współpracy,

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

• premię kwartalną,

• przyjazną atmosferę w pracy,

• możliwość korzystania z Multisport,

• możliwość rozwoju np. rozszerzenie uprawnień, szkolenia zawodowe, itp.

• możliwość organizacji noclegów dla osób spoza okolic.

O nas

Firma P&M Piekarek działająca w branży elektroenergetycznej, poszukuje pracowników fizycznych do prac ziemnych, pomocników elektromonterów oraz elektryków.