Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Cargill Poland Sp. z o.o.

21

Gierłatowo (pow. wrzesiński)

Twój zakres obowiązków

  • praca wykonywana na terenach ferm drobiu -konserwacja, naprawy, przeglądy urządzeń elektrycznych

  • praca fizyczna wykonywana wewnątrz i na zewnątrz budynków wykonywana w systemie trzy zmianowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryk,

  • Uprawnienia SEP 1kV,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunki),

  • Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych i rysunku technicznego,

  • Umiejętność przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn elektrycznych,

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych parametrów urządzeń i instalacji energetycznych,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki premiowe

  • Benefity: ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, program emerytalny, świadczenia socjalne, opiekę medyczną

  • Pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze -Wysoką kulturę higieny i bezpieczeństwa w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Food Ingredients and Bio-Industrial firmy Cargill, który zajmuje się przewidywaniem trendów w zakresie smaku, odżywiania i bezpieczeństwa, aby wprowadzać innowacje i dostarczać rozwiązania producentom, detalistom i firmom gastronomicznych.

Przewiń do profilu firmy