Elektryk

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-22
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-04-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektryk

    Obowiązki:

    • Bieżące naprawy i remonty urządzeń i instalacji elektrycznych
    • Analiza awarii i wskazywanie ich przyczyn
    • Monitorowanie, konserwacje i przeglądy powierzonych urządzeń
    • Współpraca przy instalowaniu i montażu nowych urządzeń elektrycznych i maszyn

    Wymagania:

    • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
    • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Uprawnienia SEP powyżej 1kV
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Dodatkowy pakiet medyczny
    Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.