Elektryk instalacji Automatyki budynkowej

FDTECH MARCIN FRYSZKOWSKIO firmie

4 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Krakowska 36
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

FDTECH MARCIN FRYSZKOWSKI

Krakowska 36

Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych lub modernizowanych budynkach
  • Wykonywanie rozdzielni elektrycznych, szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznej do nowych lub modernizowanych budynków zawierających instalacje automatyki budynkowej
  • Praca z urządzeniami systemu KNX
  • Usuwanie bieżących awarii pod kątem elektrycznym
  • Praca w oparciu o schematy elektryczne oraz dokumentację techniczną
  • Udział w procesach uruchamiania, rozruchu instalacji elektrycznych i systemu automatyki budynkowej
  • Rozwiązywanie problemów technicznych podczas montażu, uruchomienia instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (profile elektryk, elektroenergetyk, mechatronik, automatyk i pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość budowy sieci i instalacji elektrycznych, obwodów sterowania
  • Znajomość urządzeń i aparatów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • umiejętność czytania planów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją DTR i schematami elektrycznymi/ elektronicznymi
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość pracy na wysokości
  • dyspozycyjność - praca na wyjazdach
  • sumienność i zdyscyplinowanie
  • prawo jazdy kat.B
  • samodzielność w działaniu
  • wysoka estetyka wykonywanej pracy
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy i u klienta
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Znajomość instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość i umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych pod system automatyki KNX
  • znajomość systemów SZR pod kątem uruchomienia i serwisowania

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju przy innowacyjnych projektach
  • pracę z nowoczesną technologią
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie związanej nowymi technologiami
  • pracę w młodym zespole
  • podnoszenie swoich kwalifikacji

Proszę o przesyłanie jedynie poważnych ofert współpracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy