Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk instalacji niskonapięciowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu, programowaniu i serwisowaniu systemów niskonapięciowych w obiektach handlowych, biurowych, hotelach, budynkach przemysłowo- magazynowych itp.

    W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem rynku poszukujemy pracowników z pasją do rozwiązywania zagadnień technicznych/elektrycznych podczas konserwacji, modernizacji, naprawy instalacji niskoprądowych na stanowisku:

    ELEKTRYK INSTALACJI NISKONAPIĘCIOWYCH
    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie usług serwisu budynkowego: konserwacja, rozbudowa istniejących systemów SSP, DSO, CCTV, itd.
    • opieka serwisowa nad powierzonymi obiektami typu centra handlowe, biurowce, inne obiekty użyteczności publicznej
    • nadzór nad realizacją prac wykonywanych przez podwykonawców

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy montażowej lub serwisowej systemów niskoprądowych
    • wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym/elektronicznym
    • mile widziana znajomość programu AutoCAD
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP do 1kV
    • znajomość obsługi Microsoft Office
    • komunikatywność
    • zaangażowanie i odpowiedzialność

    Firma oferuje:

    • stabilną i ciekawą pracę z możliwością awansu;
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, wszystkie narzędzia serwisowe niezbędne do pracy
    • finansowanie udziału w cyklicznych szkoleniach technicznych
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

     Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833).”