Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Instalator

ASPAR GROUP sp. z o.o.

Karpacka 22

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej,

  • montaż i uruchomienia nowych oraz modernizacja starych instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania:

  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • podstawowa znajomość instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • pozytywne nastawienie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Co Ciebie spotka:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • uczestnictwo w nowatorskich, zróżnicowanych projektach,

  • możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego,

  • przyjazna atmosfera pracy w młodym i zgranym zespole.

O nas

Aspar Spółka z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Karpacka 22, działająca w branży elektrycznej prowadzi nabór na stanowisko: Elektryk - instalator

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą opartą o solidny zespół młodych pracowników. Poszukujemy osób, które dzięki swojemu zaangażowaniu i odpowiedniemu wykształceniu zawodowemu przyczynią się do rozwoju naszej firmy.