Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Instalator - Konserwator

Alumbrados Viarios Sociedad Anonima Spółka Akcyjna Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Oddział zagranicznego przedsiębiorstwa specjalizującego się w branży ITS, z siedzibą na obrzeżach Warszawy, oferuje pracę na stanowisku:

Zadania:

  • Naprawa i konserwacja urządzeń ITS zlokalizowanych przy drogach w woj. mazowieckim,
  • Montaż urządzeń ITS oraz okablowanie szaf teletechnicznych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Wymagane doświadczenie w zawodzie (samodzielne prowadzenie prac) minimum dwa lata,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub równoważne, eksploatacja (dozór oraz pomiary punktowane dodatkowo),
  • Czytanie i rozumienie schematów elektrycznych,
  • Język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziane: znajomość programu AutoCad/ Visio, pakietu Office, podstaw informatyki, języka hiszpańskiego
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, komunikacja i wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B minimum dwa lata.

Co Ci zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz dobrą atmosferę pracy,
  • Ambitne zadania, rozwój zawodowy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo ciekawych projektach branży ITS,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne