Elektryk - Instalator

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "ESPE" PAWEŁ GOLDSZTAJN

    Miejsce pracy: Łódź

    Prężnie działająca od 2006 roku firma z branży instalacji elektrycznych i sieci komputerowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje nowych pracowników.

    Świadczymy usługi w zakresie stałej obsługi instalacji elektrycznej dla dużych firm posiadających obiekty produkcyjne i magazynowe.

    Główne miejsce świadczenia usług: Łódź, Teofilów Przemysłowy

    Zakres obowiązków:

    • Rozbudowy instalacji elektrycznych budynkowych oraz magazynów automatycznych.
    • Modernizacje instalacji elektrycznych budynkowych oraz magazynów automatycznych.
    • Budowa instalacji elektrycznych dla odbiorców przemysłowych.
    • Wykonywanie pomiarów elektrycznych i diagnostyka usterek.

    Kwalifikacje, których poszukujemy:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryk, elektromonter lub pokrewne
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
    • Uprawnienia SEP
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych i dokumentacji
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, poczta elektroniczna)
    • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek elektrycznych
    • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Dodatkowym atutem będą:

    • Uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 2006 r.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
    • Świetną lokalizację miejsca pracy
    • Możliwość poznania nowoczesnych technik logistycznych i technologii wykorzystywanych w magazynach, w których pracujemy

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o składanie aplikacji.

    Zadzwoń Aplikuj teraz

    W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ESPE Paweł Goldsztajn, ul. św. Teresy 107C, 91-222 Łódź zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ESPE Paweł Goldsztajn, ul. św Teresy 107C, 91-222 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.