Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Irlandia – uzbrajanie klimatyzatorów przemysłowych

Ward Personnel LimitedO firmie

  • Carrigaline Co. Cork, Irlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Układanie kabli

  • Montowanie bezpieczników, sterowników, przekaźnikow

Nasze wymagania

  • Czytanie schematów

  • Podstawy angielskiego

  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • Doświadczenie min 2 lata

To oferujemy

  • €3500-€3700 miesięcznie

  • Płatne nadgodziny (150%)

  • Stałą pracę na podstawie umowy irlandzkiej

  • Odbiór z lotniska

  • Pomoc we wszelkich sprawach administracyjnych

  • Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie – jednoosobowe pokoje

  • Pracę pod dachem w nowoczesnym warsztacie

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Pełne świadczenia

Ward Personnel Limited

Praca dla jednej z najwiekszych firm w Irlandii. Firma współpracująca z Microsoft oraz Facebook.

Przewiń do profilu firmy