Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Jawor, Legnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D. Zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Take a seat, drive with us!

    Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Wrocław

    Główne zadania:

    • Monitoring maszyn i urządzeń, przeglądy szaf sterowniczych pod kątem eliminacji zagrożeń
    • Remonty i konserwacje maszyn i urządzeń, zgodnie z planem utrzymania ruchu
    • Bieżąca regulacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
    • Przyjmowanie i realizacja zleceń naprawczych przychodzących z działu produkcji
    • Wypełnianie druków zleceń naprawczych po wykonaniu naprawy
    • Wykonywanie planowanych przeglądów maszyn i wpisywanie do książek przeglądów maszyn
    • Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn i urządzeń
    • Prowadzenie dokumentacji interwencji na maszynach i urządzeniach
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienianie części do maszyn i urządzeń
    • Realizacja zadań wynikających z "Red Tagów"
    • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu
    • Aktualizacja schematów elektrycznych części w ramach prac remontowych po zmianach w układzie sterowania
    • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z naprawą maszyn i urządzeń
    • Wykształcenie techniczne lub elektronik, elektryk o specjalności automatyka przemysłowa
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu elektromechaniki i automatyki przemysłowej
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Bogaty pakiet benefitów (Multisport, pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z prestiżowej branży Automotive
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego w rozwijającej się organizacji
    • Bogaty pakiet szkoleń

    Oferujemy:

    • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego w rozwijającej się organizacji