Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Instal AG Agnieszka Wróbel

3 5005 699 brutto / mies.
  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych, niskoprądowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży elektrycznej

  • Doświadczenie

  • Kultura osobista

  • Obsługa elektronarzędzi.

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

  • Praca na terenie Śląska, Małopolski.

  • SEP (Możliwość odbycia kursu zakończonego egzaminem).

  • UDT - Zwyżki (Możliwość odbycia kursu zakończonego egzaminem)

  • Mile widziana znajomość teletechniki (Lan, DSO, CCTV, SAP, DSO)

To oferujemy

  • Zapewniamy narzędzia i ubrania robocze.

  • Praca w trybie jednozmianowym, osiem godzin.

  • ! Praca od zaraz !

  • Chętnych do zdobycia doświadczenia zapraszamy do złożenia CV.

  • www.instalag.pl

O nas

www.instalag.pl