Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk (k/m)

Petralog GmbH

15 00017 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja elektryczna przy samochodach kempingowych

  • montaż i konserwacja zespołów, w szczególności instalacji elektrycznych (12V / 230V)

  • montaż i naprawa kabli, linii, skrzynek z bezpiecznikami

  • montaż części elektrycznych i elektronicznych (nawigacyji i klimatyzacyji, systemow alarmowych, satelitarnych)

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku

  • prawo jazdy i samochód

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę

  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

  • dodatek świąteczny i urlopowy

  • opiekę polskiego koordynatora

  • odpłatne zakwaterowanie - możliwość pokoi jednoosobowych

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (tylko zmiana poranna)

  • ubranie robocze zapewnia nasza firma

  • 25 – 30 dni płatnych dni urlopowych

  • Benefity

  • niemiecka umowa o prace

  • opieka polskiego koordynatora

  • odplatne zakwaterowanie

Petralog to kompetentna, dynamiczna firma w zakresie pracy tymczasowej i specjalistycznego pośrednictwa pracy. Znajdujemy odpowiednich kandydatów dla naszych klientów oraz odpowiednich klientów i pracodawców dla naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Stawka:

  • W zależnosci od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji:

  • 16,00 – 17,00 € brutto/godzinę

  • + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień