Oferta pracy

Elektryk

CMC Poland Sp. z o.o.

  • Surowcowa 30, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Surowcowa 30

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń (pojazdy mechaniczne- głównie samochody ciężarowe, instalacje elektryczne w żurawiach, dźwignikach i innych urządzeń mechanicznych, instalacje elektryczne infrastruktury zakładu)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane Technik elektryk)

  • Doświadczenie zawodowe związane w diagnozowaniu i naprawie elementów i podzespołów elektrycznych i elektronicznych maszyn i urządzeń

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych układów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP (GP1 elektryczne mile widziane powyżej 1 kV)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w roku delegacje do innych Zakładów Złomowych CMC Poland Sp. z o.o. w kraju)

  • Mile widziane uprawnienia konserwatora maszyn UDT w zakresie konserwacji żurawi, urządzeń hakowych i wózków widłowych

  • Dokładność, sumienność i terminowość

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Pakiet benefitów socjalnych - program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne

  • System pracy jednozmianowy: poniedziałek- piątek godz. 6.00-14.00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie i Azji.

CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Przewiń do profilu firmy