Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

"REWITAL - SERWIS" sp. z o.o.

  • Woźniaka 7, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Woźniaka 7

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, konserwacja, naprawa, prace kontrolno pomiarowe instalacji elektrycznych wewnętrznych i sieci zewnętrznych,

  • Montaż instalacji niskoprądowych, P.POŻ, SAP, CCTV, itp.

  • Wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,

Nasze wymagania

  • Analogicznie do zakresu obowiązków,

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne,

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow.3m,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,

  • Uprawnienia SEP G1-E,

  • Posiadanie doświadczenia w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat.B

  • Posiadanie Uprawnień SEP w zakresie Dozoru,

  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia, mierniki, materiały,

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Udział w szkoleniach zawodowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego,

O nas

Firma budowlana wykonująca instalacje elektryczne oraz sanitarne.