Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Trivium Packaging Poland sp. z o.o.O firmie

  • Kąty (pow. proszowicki)

    Kąty (pow. proszowicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i utrzymanie urządzeń zasilających zakład produkcyjny,

  • utrzymanie urządzeń, aparatów i maszyn na terenie zakładu,

  • wykonywanie przeglądów, remontów i pomiarów,

  • usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych,

  • zapewnienie stałej gotowości maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • umiejętność montażu i serwisowania układów elektrycznych,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • uprawnienia SEP,

  • podstawowa znajomość układów automatyki oraz budowy maszyn,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • dyspozycyjność ,

  • umiejętność pracy zespole.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,

  • nagrody za staż pracy,

  • dużą samodzielność,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • udział w ciekawych projektach,

  • najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wewnętrzne kursy i certyfikowane szkolenia zawodowe

Trivium Packaging Poland sp. z o.o.

Trivium Packaging Poland jest wiodącą firmą w dziedzinie produkcji opakowań metalowych. Nasze zakłady zlokalizowane są na całym świecie, lokalizację oraz listę obsługiwanych rynków można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy