Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Kolonowskie, Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy pracownika na stanowisku:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Kolonowskie, Opole (okolice)

    Obowiązki:

    • wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
    • wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych,
    • usuwanie awarii i usterek w obszarze automatyki i elektroniki,
    • udoskonalanie linii produkcyjnych,
    • kontrola urządzeń i instalacji produkcyjnych,
    • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
    • bieżące utrzymanie ruchu.
    • praca w systemie III zmianowym. Od 6 do 14 od 14 do 22 i od 22 do 6.

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
    • uprawnienia SEP,
    • minimum 3-letni staż pracy,
    • umiejętność czytania  schematów zasilania,
    • umiejętność identyfikacji i usuwania usterek,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • sprawność manualna,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • obowiązkowość, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
    • znajomość automatyki będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość szkoleń, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o efektywność oraz przestrzeganie procedur,
    • długoterminową współpracę.

    Pracuj  z najlepszymi – dołącz do nas!

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku aplikowania:

    Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”