Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Konserwator

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 30.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z branży produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupiec (okolice)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszyn, sieci i instalacji,
    • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń,
    • planowanie przeglądów prewencyjnych,
    • usuwanie awarii i analiza przyczyn awarii,
    • okresowe przeglądy i naprawy maszyn, zamawianie części.

    WYMAGANIA

    • doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • uprawnienia SEP w zakresie konserwacji kontrolno-pomiarowych 1 KV (mile widziane).
    .OFERUJEMY
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia pracując w zakładzie produkcyjnym,
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

     Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Mardi Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupcu." Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.