Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Konserwator Budynków Komercyjnych

PMG Partner for Buisness Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja przeglądów okresowych urządzeń w budynkach mieszkalnych oraz biurowych

  • bieżące naprawy i diagnostyka pracy urządzeń

  • udział w przygotowaniu i realizacji modernizacyjnych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi serwis urządzeń

  • wykonywanie nowych instalacji

  • wykonywanie prac modernizacyjnych instalacji elektrycznych i oświetleniowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne związane z elektryką lub automatyką

  • uprawnienia SEP do 1 KV

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki

  • znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)

  • wiedza na temat automatyki budynkowej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu czynności

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

To oferujemy

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobrą atmosferę współpracy

  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji