Oferta pracy

Elektryk - Konserwator instalacji i urządzeń elektrycznych

Real Development Group Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Real Development Group sp. z o.o. sp.k. jedna z wiodących firm deweloperskich na łódzkim rynku nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżąca konserwacja instalacji elektrycznych na placu budowy
  • Bieżąca konserwacja elektronarzędzi budowlanych
  • Nadzór nad prawidłowością wykorzystania elektronarzędzi przez ekipy monterskie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w branży elektrycznej (technik elektryk, elektromonter)
  • Świadectwa kwalifikacyjne grupy 1 (elektryczne),  E (eksploatacji) i D (dozoru) - zakres eksploatacyjny do obsługi, konserwacji, remontów, montażu, i kontrolno-pomiarowy.
  • Uprawnienia do wykonywania i obsługi:
    • urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetyczne o napięciu 1 kV (lub wyższym)
    • sieci elektrycznych oświetlenia ulicznego
    • aparatury kontrolno - pomiarowej oraz urządzeń automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczenia urządzeń i instalacji.
  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie deweloperskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Real Development Group sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Real Development Group sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi przy ul.Traktorowej 126/501. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy