Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - konserwator

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Prezydenta Gabriela Narutowicza 68

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • konserwowanie, wykonywanie bieżących napraw i remontów w budynkach UŁ urządzeń i instalacji elektrycznych, odgromowych

  • informowanie przełożonych o powstałych awariach

  • współpraca z intendentem i kierownikiem obiektu w zakresie wykonywania napraw zgłoszonych nieprawidłowości

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych w ramach zadań realizowanych przez Dział Gospodarki Energetycznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji powyżej 1kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów oraz kontrolno – pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • stabilne stanowisko pracy w jednostce budżetowej

  • bogaty pakiet świadczeń socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe, pracowniczy program emerytalny)

  • możliwość rozwijania umiejętności technicznych

  • dobra atmosfera pracy