Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – konserwator utrzymania ruchu

Kom-Eko S.A.O firmie

Kom-Eko S.A.

Metalurgiczna 9b

Lublin

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia SEP do 1kv

  • znajomość czytania dokumentacji technicznej

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • regularne przeglądy maszyn i urządzeń

  • przezbrajanie i naprawy elementów linii produkcyjnych

  • czynności konserwacyjne

  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku elektryk

  • wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna

  • zdolności manualne oraz predyspozycje do pracy w utrzymaniu ruchu

To oferujemy

  • wynagrodzenie + premia

  • pracę 3-zmianową od poniedziałku do piątku

  • możliwość rozwoju i pozyskania nowych umiejętności z zakresu automatyki przemysłowej

  • stabilne warunki zatrudnienia na podst. umowy o pracę

  • bogaty pakiet socjalny

Kandydatów, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 0 883-513-057.