Logo Pracuj.pl

5 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

PUH EKOSUN PAWEŁ CZUPAJŁO

Bohaterów Warszawy 4

Koszalin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż i uruchamianie instalacji fotowoltaicznych na domkach jednorodzinnych i firmach oraz ich serwisowanie i konserwacja,
  • prace elektryczne,
  • praca na podstawie schematów i dokumentacji technicznej,

Nasze wymagania

  • dokładność i sumienność podczas wykonywania obowiązków służbowych,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania obowiązków służbowych,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (np. umowę o pracę lub kontrakt B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • wsparcie techniczne oraz możliwość szkoleń i rozwoju,
  • pracę w zgranym zespole,
  • stałość zleceń i ciągłość pracy.

O nas

Firma PUH Ekosun już od ponad 10 lat promuje ekologiczne rozwiązania i produkty, dzięki którym świat staje się lepszy. Ma zatem ogromne doświadczenie w branży OZE, ponieważ na swoim koncie mamy tysiące zamontowanych urządzeń, głównie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Dla naszych klientów montujemy komponenty wyłącznie wysokiej jakości. Instalacje fotowoltaiczne montujemy głównie na terenie Koszalina i województwa zachodniopomorskiego.

Elektryk, Bohaterów Warszawy 4, Koszalin