Oferta pracy

Elektryk

Praesidiad Limited

  • Kotlarnia (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

    Kotlarnia (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i konserwacja od strony elektrycznej maszyn, urządzeń i innego sprzętu będącego na wyposażeniu zakładu;

  • Dokonywanie okresowych przeglądów oraz napraw układów elektrycznych maszyn i urządzeń;

  • Ścisła współpraca z operatorami produkcji oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu;

  • Miejsce pracy Zakład Betafence w Kotlarni, powiat Kędzierzyńsko-Kozielski (woj. opolskie).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym lub pokrewnym;

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturach utrzymania ruchu;

  • Uprawnienia SEP do 15 kV (mile widziane);

  • Znajomości systemów sterowania typu PLC;

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.