Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

GRUPA CLUE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

6 5008 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń audiowizualnych oraz instalacja systemów multimedialnych

  • Podstawowe programowanie i konfiguracja urządzeń

  • Montaż okablowania

  • Realizacja dostaw do klienta

  • Wizje lokalne u klienta na etapie projektowania lub przed montażem

  • Obsługa serwisowa urządzeń

  • Praca pow. 3m

Nasze wymagania

  • Wykształcenia w kierunku elektryk, elektronik, elektromechanik bądź pokrewne

  • Dbałość o estetykę i jakość wykonywanych prac instalacyjnych

  • Efektywne zarządzanie czasem w pracy

  • Sumienności i dbałości wykonywania powierzonych zadań

  • Uprawnienia energetyczne do 1kV (dodatkowy atut)

  • Umiejętność konfiguracji oraz podłączenia urządzeń AV (dodatkowy atut)

  • Prawa jazdy kat. B

  • Zdolności manualnych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego

  • Spotkania integracyjne

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Realny wpływ na rozwój firmy oraz otwartość na zmiany

O nas

Grupa CLUE została założona w roku 2008. Firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie i kompleksowej obsłudze systemów audiowizualnych w obiektach o różnorodnym przeznaczeniu. W każdym z obszarów naszej działalności zbudowaliśmy pozycję eksperta, co pozwala nam na rzetelną, kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta.