Logo Pracuj.pl

Elektryk

DIKO Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krępice (pow. średzki), dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

DIKO Polska Sp. z o.o.

Kwiatowa 36

Krępice (pow. średzki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż szaf sterowniczych i podłączanie aparatów na podstawie dokumentacji
  • wykonywanie napraw i remontów układów sterowniczych maszyn i urządzeń
  • prowadzenie prac elektrycznych zgodnie z poleceniami przełożonych
  • udział w rozruchu, uruchamianiu urządzeń, instalacji i systemów
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne/elektryczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji pneumatycznej
  • doświadczenie z zakresu podłączania szaf sterowniczych,
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
  • wiedza o elementach elektrotechnicznych,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • świadectwo kwalifikacji „E” (SEP),
  • doskonała organizacja pracy,
  • własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat B- mile widziane.

To oferujemy

  • pracę z najnowszą technologią z dziedziny sterowania i napędów przy budowie maszyn prototypowych,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty Multisport, „wczasy pod gruszą”, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

O nas

DIKO Polska to producent maszyn prototypowych oraz stanowisk i linii montażowych dla przemysłu samochodowego.

Elektryk, Kwiatowa 36, Krępice (pow. średzki)