Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GALKOR Sp. z o.o.

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GALKOR Sp. z o.o. jest stale rozwijającą się firmą działającą od 15 lat w branży galwanotechnicznej. Obsługujemy Klientów w zakresie budowy kompletnych linii galwanicznych wraz ze sterowaniem oraz oczyszczalni ścieków. Oferujemy pełne zaplecze urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania galwanizerni wraz z szeroką gamą komponentów chemicznych, zapewniamy doradztwo i kompleksową obsługę procesów technologicznych.

    Elektryk

    Opis stanowiska:

    • montaż urządzeń elektrycznych linii technologicznych
    • prefabrykacja szaf sterowniczych
    • udział w uruchomieniach urządzeń elektrycznych na linii technologicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe profilowe (elektryk, elektronik, automatyk)
    • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • elastyczność i dyspozycyjność
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • sumienność, odpowiedzialność, dokładność
    • uprawnienia SEP oraz prawo jazdy kategorii B będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • ciekawą, dającą możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii pracę
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres e-mail

    k.pietrzak @ galkor.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GALKOR Sp. z o.o. z siedzibą w Koronowie."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności, dostępnej na: www.galkor.pl/rodo.pdf

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.