Elektryk

  • Legionowo, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 28.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Legionowo
    Nr ref.: E/04/2019/PLO/AZ

    Zadania:

    • Przegląd i konserwacja urządzeń elektrycznych,
    • Nadzór elektryczny nad obiektami,
    • Wykonywanie i naprawy instalacji,
    • Przestrzeganie zasad BHP i P. POŻ.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie kierunkowe,
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka,
    • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
    • Samodzielność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
    • Możliwość rozwoju i awansów wewnętrznych,
    • Benefity: opieka medyczna, bony świąteczne,
    • Lokalizacja miejsca pracy: Legionowo

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy odnośnik:

    /aplikuj/elektryk-legionowo,oferta,6876431