Oferta pracy

Elektryk - Lider prowadzący zespół

Sunreef Venture S. A.O firmie

  • Tarcice 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sunreef Venture S. A.

Tarcice 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wyłączanie urządzeń z ruchu w zakresie określonym i uzgodnionym z koordynującym,

  • zablokowanie napędów łączników, zaworów itp., w sposób uniemożliwiający przypadkowe uruchomienie wyłączonych urządzeń lub doprowadzenie napięcia na wyłączone instalacje,

  • sprawdzanie, czy w miejscu pracy w wyłączonych urządzeniach zostało usunięte zagrożenie – napięcie, ciśnienie, temperatura, woda, gaz,

  • oznaczanie miejsca pracy i wywieszenie tablic ostrzegawczych – w tym również w miejscach zdalnego sterowania napędami wyłączonych urządzeń,

  • przygotowanie miejsca pracy pod względem niezbędnych zabezpieczeń, wentylacji, oświetlenia, asysty, środków ochrony osobistej i sprawdzenia osprzętu

  • sprawdzanie wykonania pracy i nadzór nad podległym zespołem

  • stały kontakt z Kierownikami Budowy Jachtu

  • dopilnowanie odpowiedniego przepływu informacji (zgłaszanie gotowości do zdania z odpowiednim wyprzedzeniem, zgłaszanie odpowiedniego zapotrzebowania na materiał, narzędzia)

  • asysta podczas uruchomień z wybranymi serwisami urządzeń elektrycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy na nowo budowanych jednostkach pływających

  • potwierdzone doświadczenie pracy jako prowadzący prace elektryczne

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętność pracy z ludźmi (kierowanie podlegającym zespołem)

  • umiejętność tworzenia raportów z postępu prac (dzienne, tygodniowe, materiałowe)

  • umiejętność współpracy z innymi działami w celu usprawnienia procesu produkcyjnego

  • umiejętność przygotowania instalacji/systemu do prób zdawczo-odbiorczych

  • doświadczenie w próbach zdawczo-odbiorczych, w tym również w próbach morskich

  • umiejętność przestrzegania oraz egzekwowania przepisów BiHP

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży jachtowej

To oferujemy

umowę zlecenia, umowę o pracę lub B2B

wszystkie niezbędne narzędzia pracy

możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Przewiń do profilu firmy