Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

PERMEDIA Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie napraw i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi

  • Naprawami i przeglądami maszyn,

  • Usprawnianie oraz modyfikacja parku maszynowego w celu

  • Poprawienia jego wydajności,

  • Reagowanie i usuwanie awarii, a także analizowanie ich

  • Przyczyn i skutków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektro-mechanika lub pokrewne)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowym,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,

  • Dyspozycyjność, rzetelność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowana pozycją,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny,

  • Przyjazna atmosferę pracy.

PERMEDIA Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów środków barwiących w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: Elektryk, konserwator maszyn i urządzeń.

Przewiń do profilu firmy