Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

"ELEKTRO-MAX" sp. z o.o.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Mełgiewska 80, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Mełgiewska 80

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych nN

  • prefabrykacja rozdzielnic sterowniczych

  • prefabrykacja rozdzielnic pomiarowych

  • montaż, demontaż rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne o specjalności elektrycznej

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • system premiowy

  • praca w systemie jednozmianowym

  • praca na warsztacie

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów Twojej pracy

O nas

Firma o stabilnej pozycji na rynku. Działająca w branży prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, złącz kablowo-pomiarowych. Działamy również w montażu i demontażu rozdzielnic na istniejących lub nowo budowanych obiektach.