Elektryk

LUVENA Spółka Akcyjna

  • Romana Maya 1, Luboń
    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Romana Maya 1

Luboń

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie bieżących usterek i awarii

  • Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji

  • Kontrola pracy i analiza sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Realizowanie planowanych okresowych przeglądów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. zawodowego

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane do 15 kV

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia

  • Bezpieczne miejsce pracy

  • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku

  • Bezpłatne szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie ofert do Działu Personalnego LUVENY S.A. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Produkujemy nawozy mineralne od ponad 100 lat ! Jesteśmy dużym Zakładem produkcyjnym. Obecnie zatrudniamy około 280 pracowników.

Inwestujemy w nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy oraz rozwój zawodowy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy