Oferta pracy

Elektryk

FIRMA FRANKIEWICZ ENERGY SPÓŁKA Z OGARANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma Frankiewicz Energy zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, do swojego zespołu poszukuje Elektryka z terenu województwa lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego (możliwość przyuczenia, zdobycia doświadczenia a także pomoc w zdobyciu uprawnień).
Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Prace elektryczne przy montażu instalacji fotowoltaicznej,
  • Montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC,
  • Montaż tras kablowych,
  • Wykonywanie uziemienia.

Wymagania:

  • Umiejętność montażu instalacji fotowoltaicznych od strony elektrycznej,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV E+D,
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe elektryczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Premie uznaniowe uzależnione od zaangażowania i terminowości realizowanych zadań,
  • Wszystkie narzędzia oraz wyposażenie niezbędne do realizacji montaży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy