Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Lummen, Belgia
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, firma budowlana realizująca projekty zagraniczne, poszukuje osoby na stanowisko:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Lummen
    Numer referencyjny: 63/2017

    Zadania:

    • Układanie okablowania oraz skrzynek elektrycznych
    • Układanie i łączenie osprzętu niskonapięciowego
    • Instalacja oraz łączenie systemów oświetlenia
    • Rozruch instalacji elektrycznej oraz nadzór nad jej prawidłowym działaniem, testowanie, pomiar

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie kierunkowe (minimum średnie)
    • Uprawnienia do pracy typu SEP G1
    • Znajomość przepisów budowlanych
    • Odpowiedzialność, zorientowanie na cel oraz zaangażowanie
    • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres
    • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wymagane własne ubranie, obuwie robocze

    Firma oferuje:

    • Stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Umowa o pracę z polskim oddziałem firmy
    • Wysokie zarobki w EURO płacone terminowo w systemie 2 tygodniowym
    • System pracy 6 tygodni /1 tydzień wolny, zamiennie 12 tygodni pracy/ 2 tygodnie wolne
    • Bezpłatnie: zakwaterowanie, pokoje 2-4 osobowe, wyposażona kuchnia, łazienka, wi-fi, dojazd do pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy

    W razie pytań proszę o bezpośredni kontakt z Konsultantem pod numerem: 501 009 299

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.