Oferta pracy

Elektryk

AGROFERT POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Lwówek Śląski, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Specjalizujemy się w skupie płodów rolnych, takich jak: zboża, kukurydza, rzepak oraz w sprzedaży komponentów paszowych, jak: ddgs, wysłodki buraczane, otręby, śruta rzepakowa.

Elektryk

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w pomieszczeniach magazynowych;
  • montaż i naprawa instalacji odgromowych;
  • montaż szaf sterowniczych niskiego i średniego napięcia na podstawie schematów i planów elektrycznych;
  • wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych;
  • podłączanie i montaż instalacji elektrycznych do maszyn;
  • prace na wysokościach.

Wymagania:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy