Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk (m/k)

  • Brzeg Dolny, Środa Śląska, Komorniki (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Środa Śląska, Komorniki (pow. legnicki)
    ELE/KOM/0618

    Obowiązki:

    • przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń od strony elektryczno - automatycznej,
    • usuwanie awarii maszyn,
    • uczestniczenie w grupach projektowych mających na celu ulepszenie oraz modernizowanie maszyn i urządzeń,
    • raportowanie usuwanych awarii,
    • instalowanie nowych maszyn,
    • składanie zapotrzebowań na części zamienne.

    Wymagania:

    • preferowana ukończona szkoła o profilu elektrycznym lub mechatronicznym,
    • doświadczenie na stanowisku elektryka lub mechatronika,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • schematy elektryczne, elektropneumatyczne, elektrohydrauliczne,
    • uprawnienia SEP E1 (na stanowisku eksploatacji),
    • znajomość podstaw sterowników E1,
    • możliwość podjęcia pracy trzyzmianowej (6-14, 14-22, 22-6).

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
    • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą,
    • atrakcyjne zarobki (4200 zł brutto podstawy) oraz wysokie premie,
    • pracę w miłej atmosferze,
    • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • pracę w zakładzie zlokalizowanym w miejscowości: Komorniki koło Środy Śląskiej.

    Szukasz lepszej pracy? Zapraszamy do naszego biura, ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław, nr tel. 605 123 562, 71 343 80 89 (w godzinach 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku).

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis