Oferta pracy

Elektryk m/k

Stadler + Schaaf Mess- und Regeltechnik GmbH O firmie

14 000‐17 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • D- 76877 Offenbach , Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasi pracownicy mają jeden wspólny cel: Automatyzacja przemysłowa.
Od tworzenia konceptu, planowanie, inżynieria, montowanie i uruchomienie do ogólnych
usług serwisowych - Wszystko z jednej ręki.

Posiadamy 28 Lokalizacje w Niemczech, ponad 1084 Pracowników.

Od 36 lat jesteśmy kompetentną firmą w branży elektryki przemysłowej. Zdrowa i dobra atmosfera pracy jest dla na bardzo ważna. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, który szuka pracowników na przyszłość. Startuj z nami!!!

Nie jesteśmy agencją pracy - zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

Zadania:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznych
  • montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych dla instalacji elektrycznych i szaf sterowniczych
  • próby i pomiary elektryczne

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • współpraca w zespole
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Niemiec (niekoniecznie)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, B1

Oferujemy:

  • stałą niemiecką umowę o pracę
  • stawkę w zależności od kwalifikacji
  • 13. pensja, diety, płatne dojazdy do lokalizacji
  • 30 dni urlopu
  • dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec
  • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • narzędzia pracy, odzież roboczą, szkolenia
  • bezpłatne kursy języka Niemieckiego
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • pomoc w rozpoczęciu życia zawodowego i prywatnego w Niemczech

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV, dyplomy klikając w przycisk aplikowania.
Albo tez kontakt telefoniczny: Wioletta Schollenberger +49 6348/611 340

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy