Logo Pracuj.pl

Elektryk (m/k/n)

DAKS Personal GmbHO firmie

105,00–140,00
brutto / godz.
  • Wetzlar, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac według schematów elektrycznych
  • Wykonywanie nowej podstawowej instalacji elektrycznej,
  • Wymiana starej instalacji,
  • Układanie przewodów, montowanie koryt i osprzętu elektrycznego, podłączanie rozdzielni
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych oraz posługiwanie się elektronarzędziami

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia elektryczne SEP,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18€ brutto.
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Dodatek urlopowy jak i świąteczny
  • Dodatek do mieszkania lub bezpłatna kwatera
  • Odzież oraz obuwie robocze
  • Opiekę i pomoc polskojęzycznego koordynatora przez caly okres trwania umowy, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów

DAKS Personal GmbH

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Elektryk (m/k/n), Wetzlar, Niemcy