Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk (m/k/n)

DAKS Personal GmbH

105,00140,00 brutto / godz.
  • Wetzlar, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac według schematów elektrycznych

  • Wykonywanie nowej podstawowej instalacji elektrycznej,

  • Wymiana starej instalacji,

  • Układanie przewodów, montowanie koryt i osprzętu elektrycznego, podłączanie rozdzielni

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych oraz posługiwanie się elektronarzędziami

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia elektryczne SEP,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • doświadczenie zawodowe,

  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

  • samochód i prawo jazdy - mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18€ brutto.

  • Płatny urlop wypoczynkowy

  • Dodatek urlopowy jak i świąteczny

  • Dodatek do mieszkania lub bezpłatna kwatera

  • Odzież oraz obuwie robocze

  • Opiekę i pomoc polskojęzycznego koordynatora przez caly okres trwania umowy, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Przewiń do profilu firmy