Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk Majster - Brygadzista

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Elmax z siedzibą w Tychach istnieje na rynku od 1986 roku. Obecnie firma działa na wielu płaszczyznach i posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania, doradztwa, instalacji oraz bieżącej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń i instalacji elektrycznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ELEKTRYK Majster/ Brygadzista

    Miejsce pracy: Tychy

    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad podległymi pracownikami i koordynacja ich działań
    • Koordynacja prac z Inwestorem
    • Montaż instalacji elektrycznych i niskoprądowych

    Wymagania:

    • wykształcenie elektryczne lub pokrewne
    • doświadczenie w pracach instalacyjno-monterskich
    • umiejętność czytania projektów elektrycznych
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Elmax-Hurt Żywicki Sp. j. z siedzibą w Tychach."