Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BEATA PRZYJEMSKA FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA ELEKTROINSTALBET

Elektryk

BEATA PRZYJEMSKA FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA ELEKTROINSTALBETO firmie

3 0006 000 brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Elektryk

Opis stanowiska:

Firma budowlano remontowa poszukuje elektryków do prac remontowo-elektrycznych oraz osoby do wymiany legalizacyjnej liczników energii elektrycznej.

Wymagania:

uprawnienia

Elektryk

Wymagania:

uprawnienia

Ogłoszenie archiwalne